WhatsApp: +90 (532) 000 00 00
Tıkla Dinle

Bahadır Tatlıöz den Beklenen Albüm Su Yolunu Bulur!

Son teklisi 'Takvim' ile büyük bir başarı yakalayan yetenekli müzisyen Bahadır Tatlıöz, merakla beklenen 'Su Yolunu Bulur' ismini verdiği albümünü dinleyicilerin beğenisine sundu. 

Projenin tüm detayları ile özel olarak ilgilenen Bahadır Tatlıöz, 7 yepyeni şarkının yanı sıra 'Su Yolunu Bulur' şarkısının Suat Ateşdağlı imzalı remixi, 'Bedende Ruh Yokken' şarkısının Hakan Akkuş versiyonu ve 'İçimi Yakan Dilber' şarkısının piyano versiyonunun yer aldığı yeni albümünün heyecanını yaşıyor. 

Albümün ismi ile aynı ismi taşıyan, söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan 'Su Yolunu Bulur' şarkısının video klibinin yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, klip çekimi için Batman'da bulunan Hasankeyf'e giderek üç günde çekimlerini tamamladı. 

Sanatçının başlıca amacı tarihimizin önemli parçalarından biri olan ve yakın tarihte baraj suları altında kalacak olan Hasankeyf'i gelecek nesillere taşımak ve hafızalarda canlı tutmak oldu. Bu doğrultu da Batman Belediyesi ve halkının sonsuz desteği ile çekimler gerçekleştirildi. 'Su Yolunu Bulur' albümü sanatçı için ayrı bir hassasiyet ve önem taşımakta.

Albüm fotoğraflarını Atakan Coşkun çekerken, projenin styling'ini Cihan Gozel üstlendi. Albümün mix&masteringlerinde; 2 şarkıda Cüneyt Yamaner, 2 şarkıda Emre Kıral, 3 şarkıda Özgür Yurtoğlu ve diğer 3 şarkıda Bahadır Tatlıöz imzası var. 

Bahadır Tatlıöz'ün yeni albümü 'Su Yolunu Bulur' ve çıkış şarkısının klibi 2 Mart tarihinde tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

  • 15 Mart 2018,
  • |
  • 174
  • |

mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+90 (532) 000 00 00
Copyright © 2020. Radyo V-9.5 Pro Scripti - İnternet Radyonuz -  WEB TASARIM